Nejčastější dotazy

Proč je důležitý zdravý průtok krve?

Krev zásobuje orgány živinami a kyslíkem. Pokud nemáme zdravý průtok krve, orgány nejsou dostatečně zásobeny kyslíkem a neplní správně svoji funkci. Úplné přerušení průtoku krve má pak fatální následky, jako je například infarkt myokardu a srdeční zástava.

Mohu užívat SanguiFLOW i když nepociťuji žádné těžkosti?

Problémy s krevním průtokem nepociťujeme. Projeví se až nevratné změny. Proto pokud patříte do rizikových skupin, doporučujeme upravit životní styl a začít užívat přírodní produkt SanguiFLOW®.

Stačí, když budu jíst hodně rajčat anebo pít rajčatovou šťávu?

Jedna tableta SanguiFLOW® obsahuje přibližně stejné množství aktivních látek (nukleotidů, polyfenolů a flavonoidů), jak 3 velké mísy tomatové polévky. V našich zeměpisných šířkách, kde čerstvá rajčata jsou sezónním produktem, není možné zajistit celoročně dostatek těchto bioaktivních látek.

Chystám se na delší cestování, kdy a kolik tablet si mám užívat?

Při jednorázovém užití začne SanguiFLOW® účinkovat po 1,5 hodině po užití. Proto pokud se chystáte na delší cestu, užijte jednu tabletu 1,5 - 2 hodiny před nástupem na cestu. Tato dávka zajistí zdravý krevní průtok po dobu 12 - 18 hodin.

Pokud jsem v rizikové skupině, jak dlouho mám SanguiFLOW užívat? Mám dělat mezi užíváním pauzy a případně jak dlouhé?

SanguiFLOW® zajistí zdravý průtok krve v průběhu celé doby používání. Můžete jej užívat dlouhodobě a bez omezení v doporučeném denním dávkování 1 tableta denně. V průběhu užívání SanguiFLOW® není třeba dělat přestávky v užívání. Pokud patříte do rizikových skupin, doporučujeme užívat SanguiFLOW® pravidelně, bez přestávky.

Může mít SanguiFLOW nějaký vliv při současném užívání léků?

SanguiFLOW® je bezpečný, přírodní produkt bez vedlejších účinků a lékových interakcí. Pokud užíváte několik léků, především na kardiovaskulární systém, poraďte se o vhodnosti užívání SanguiFLOW® se svým ošetřujícím lékařem.

Je SanguiFLOW® vhodný i pro lidi s vysokým krevním tlakem?

SanguiFLOW® příznivě ovlivňuje zdravý krevní průtok cévami i u lidí s vysokým krevním tlakem. Extrakt listů vinné révy obsažený v SanguiFLOW® také, přispívá k udržování zdravého krevního tlaku, bez jakýchkoliv nežádoucích účinků. Přínosné je proto jeho užívání i u osob, které pravidelně užívají antihypertenzní léčbu.

Otestujte se

A zjistěte, zda jste v rizikové skupině

Otestujte se Koupit ZDE
Fruitflow Generica

Přihlásit se k odběru novinek